Biblioteka Publiczna w Kaliszu

Wydarzenia

W wiosenny poranek 23 marca  2022 r. Bibliotekę Publiczną w Kaliszu Pomorskim odwiedziły dzieci z Przedszkola „Bajkolandia”. Tym razem były to dzieci z grupy „Myszki”.

Wiosna zbliża się wielkimi krokami. Przyroda powoli zaczyna ponownie budzić się do życia i już wkrótce w pełni będzie można podziwiać jej urok i piękno.

21 marca to jeden z tych dni w roku, na który wszyscy czekają z  wielką niecierpliwością. W tym dniu żegnamy zimę i witamy wiosnę.

W dn. 15 marca 2022 r. w Bibliotece Publicznej w Kaliszu Pomorskim czytelniczki mierzyły się z kolejnymi lekturami DKK. Wyzwanie na ten miesiąc obejmowało przygotowanie aż dwóch utworów.

Posiadamy książki w języku ukraińskim. Zapraszamy.


Za nami wernisaż, otwierający wystawę prac o kobietach, dla kobiet  i stworzonych przez kobiety, nasze aktywne seniorki.

W dniu 24 lutego 2022 r.  grupa trzylatków „Biedronki” z Przedszkola „Bajkolandia”  w Kaliszu Pomorskim świętowała tłusty czwartek w bibliotece.

17 lutego 2022 r. grupa dzieci  ”Smerfy” z Przedszkola „Bajkolandia”  w Kaliszu Pomorskim odwiedziła bibliotekę. Każde spotkanie z biblioteką jest spotkaniem z książką.

Od dn. 12 lutego 2022 r. w galerii pałacowej w Kaliszu Pomorskim można podziwiać wystawę poświęconą pamięci prof. Władysława Bartoszewskiego. historyka, pisarza, dziennikarza, polityka, ambasadora, dyplomatę, senatora RP.

W dn. 15 lutego 2022 r. spotkałyśmy się w gronie klubowiczek, by porozmawiać o powieści Janelle Brown pt. „ Oszustka”. To smutna, do bólu przejmująca historia znajomości dwóch rodzin, które dzieli kulturowa i społeczna przepaść.

Strona: 1 ... 3 4 5 6 7 ... 63
Biblioteka bierze udział w programie Orange dla bibliotek