Biblioteka Publiczna w Kaliszu

Wydarzenia

Biblioteka Publiczna w Kaliszu Pomorskim składa serdeczne podziękowania za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu dekoracji świątecznych do Pałacu Wedlów.

Dziś już zapewne nikt nie wyobraża sobie obchodów Świąt Bożego Narodzenia bez choinki. W Polsce jest to jedna z najnowszych tradycji wigilijnych, bowiem pojawiła się na przełomie XVIII i XIX wieku. Zwyczaj dekorowania drzewka zaczerpnięty został od naszych zachodnich sąsiadów, Niemczech.

W dniu 5 grudnia w Bibliotece Publicznej w Kaliszu Pomorskim organizowana była gra biblioteczna pt. „W poszukiwaniu Mikołaja”.

 

Jak co roku, z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia, Biblioteka Publiczna w Kaliszu Pomorskim zorganizowała zajęcia czytelniczo-ruchowe.

Różnorodne zadania i zagadki gwarantują dobrą zabawę. Zapraszamy zespoły trzy- lub czterosobowe, w dowolnym wieku. Mile widziane będą drużyny międzypokoleniowe.

Zapisy w czytelni internetowej Biblioteki Publicznej lub poprzez e-mail: mediateka.kaliszpom@wp.pl – w tytule wiadomości wpiszcie „Gra biblioteczna”.

Na śmiałków, którym uda się odwiedzić wszystkie krainy i wyjść z tego cało – czekają nagrody! Zapraszamy!

W czwartek, 26 listopada, w Bibliotece Publicznej w Kaliszu Pomorskim odbyło się kolejne spotkanie koła astronomicznego. W zajęciach brała udział liczna grupa dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów, która przyjechała z Tuczna. 

Różnorodne zadania i zagadki gwarantują dobrą zabawę.

Zapraszamy zespoły trzy- lub czteroosobowe. Zapisy w czytelni internetowej Biblioteki Publicznej lub poprzez e-mail: mediateka.kaliszpom@wp.pl – w tytule wiadomości wpiszcie „Gra biblioteczna”.


Na śmiałków, którym uda się odwiedzić wszystkie krainy i wyjść z tego cało – czekają nagrody! Zapraszamy!

Strona: 1 ... 42 43 44 45 46 ... 54
Biblioteka bierze udział w programie Orange dla bibliotek