Biblioteka Publiczna w Kaliszu

Paweł Łuczko - kolory i chwile

Duma i radość! 
Dnia 13 lutego 2024 r. mieliśmy przyjemność gościć w kaliskim Pałacu na wernisażu fotografii Pawła Łuczko pod tytułem "Kolory i chwile. Kalisz Pomorski i okolice - subiektywnie obiektywem".

 

Chcieliśmy serdecznie podziękować Autorowi za niezwykłe zdjęcia oraz pogratulować talentu i umiejętności uchwycenia piękna naszego regionu!

 

Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia wystawy i zapoznania się z niezwykłymi fotografiami naszej pięknej okolicy!

 

Fotografia jest sposobem uchwycenia chwil, które mijają, emocji, które ulatują, i miejsc, które się zmieniają. To nie tylko sztuka, ale także postrzeganie świata w sposób niepowtarzalny.

Pozostałe wydarzenia

W dn. 17 kwietnia w Bibliotece Publicznej w Kaliszu Pomorskim miało miejsce kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Tym razem swe rozważania poświęciliśmy utworowi Johna Williamsa pt. „Profesor Stoner”.

„Człowiek nie rodzi się kameleonem, tylko się nim staje”
D. Levy: Gorące mleko. Str. 154.

 

Biblioteka, dn. 21 lutego 2024 r. Powoli się zbieramy, siadamy do stołu, wyjmujemy lekturę i własne notatki. Będziemy omawiać kolejną książkę w ramach spotkań dyskusyjnego klubu książki. Przez ostatni miesiąc czytałyśmy powieść irlandzkiej powieściopisarki, autorki scenariuszy do sztuk teatralnych, Deborah Levy pt. „Gorące mleko”.

Zachodniopomorskie Forum Kultury Kalisz
Pomorski
Ośrodek
Kultury


Biblioteka bierze udział w programie Orange dla bibliotek