Biblioteka Publiczna w Kaliszu

OSTATNIE DNI NABORU NA DOFINANSOWANIE DZIAŁAŃ KULTURALNYCH

Dnia 14.06.2021 r. w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Kaliszu Pomorskim odbyło się spotkanie robocze wnioskodawców ubiegających się o dofinansowanie działań kulturalnych   w projekcie „Kalisz Pomorski + Inicjatywy Lokalne 2021”

 OSTATNIE DNI NABORU NA DOFINANSOWANIE DZIAŁAŃ KULTURALNYCH


Dnia 14.06.2021 r. w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Kaliszu Pomorskim odbyło się spotkanie robocze wnioskodawców ubiegających się o dofinansowanie działań kulturalnych w projekcie „Kalisz Pomorski + Inicjatywy Lokalne 2021” realizowanym w ramach programu „Domy Kultury + Inicjatywy Lokalne 2021”. Licznie zgromadzeni przedstawiciele społeczności lokalnej spotkali się z animatorem NCK Beatą Pawłowicz oraz pracownikami M-GOK w Kaliszu Pomorskim w celu zaprezentowania i przedyskutowania własnych pomysłów na inicjatywy lokalne, które mają szansę zdobyć dofinansowanie i zostać zrealizowane na terenie naszej gminy. Podczas otwartej dyskusji dotyczącej każdego z pomysłów, odpowiadano na pytania dotyczące zasad projektu „Kalisz Pomorski + Inicjatywy Lokalne 2021” oraz zwracano uwagę wnioskodawców na konieczność dostosowania projektów do wymogów stawianych przez Narodowe Centrum Kultury.


TERMIN SKŁADANIA WNIOSKÓW O DOFINANSOWANIE UPŁYWA DNIA 18.06.2021 O GODZ. 1500

Więcej szczegółów dot. realizowanego projektu i otwartego naboru inicjatyw znaleźć można w regulaminie (poniżej zaktualizowana, obowiązująca wersja) i wcześniejszych artykułach informacyjnych zamieszczonych na lokalnych stronach internetowych!


DOKUMENTY DO POBRANIA:
REGULAMIN

WNIOSEK (PDF) – ZAŁĄCZNIK nr 1

WNIOSEK (DOCX) - ZAŁĄCZNIK nr 1

WYKAZ KOSZTÓW KWALIFIKOWALNYCH – ZAŁĄCZNIK nr 2

INFORMACJA DOT. RODO – ZAŁĄCZNIK nr 3

 

Pozostałe wydarzenia

W dn. 13. maja 2022 r., na zakończenie obchodów Tygodnia Bibliotek, zaprosiliśmy mieszkańców do udziału w promocji książki Michała „Micha” Heppnera pt. „Savoir-vivre XXI wieku. Polityka okiem prowincjusza”. Autor opowiadał, ku uciesze zebranych, o swoim dzieciństwie, swych pasjach i zamiłowaniach, pracy pedagoga, ale także przybliżał kulisy powstania tego zbioru felietonów.

W dn. 10.05.2022 r. członkinie DKK spotkały się w dżungli. Tak, tak! W dżungli. Nasza sceneria nawiązywała do treści książki „Siedem razy świat”, którą wspólnie wybrałyśmy na lekturę kolejnego spotkania. Nim jednak spotkałyśmy się, by wymienić poglądy na temat relacji z podróży, to w tę podróż „udałyśmy się” wraz z autorami: Aleksandrą i Jackiem Pawlickimi.

Biblioteka bierze udział w programie Orange dla bibliotek