Biblioteka Publiczna w Kaliszu

LEGIMI czyli e-książka

Jeśli czytanie (lub słuchanie) książek na urządzeniach elektronicznych sprawia Ci przyjemność to z pewnością Legimi jest usługą dla Ciebie.

 

Biblioteka Publiczna w Kaliszu Pomorskim wraz z początkiem stycznia umożliwiła czytelnikom dostęp do cyfrowej wypożyczalni Legimi. Platforma ta oferuje możliwość wypożyczania e-booków i audiobooków, z których korzystać można na komputerze, smartfonie, tablecie lub czytniku. W ramach e-usług oferujemy  bezpłatny dostęp do ponad pięćdziesięciu tysięcy książek. Przyjdź do Biblioteki w Kaliszu Pomorskim, odbierz kod i rozkoszuj się czytaniem. Bez żadnych opłat!

Jak otrzymać dostęp do e-książek?

  1. Wpisz otrzymany unikatowy kod na stronie: https://www.legimi.pl/zachodniopomorskie/
  2. Załóż darmowe konto Legimi.
  3. Pobierz bezpłatną aplikację Legimi dostępną na Android, iOS lub wybrane e-czytniki. Pobieraj i czytaj ebooki bez ograniczeń.

Zakup sfinansowany przez Bibliotekę Publiczną w Kaliszu Pomorskim i Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną im. Stefana Żeromskiego w Drawsku Pomorskim.


 

Pozostałe wydarzenia

Z nieskrywaną przyjemnością informujemy, że Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim uzyskał dofinansowanie z Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2021. Pomimo znacznej konkurencji (prawie 2,5 razy więcej wniosków, niż w latach ubiegłych) nasz projekt Kalisz Pomorski+ Inicjatywy lokalne 2021 uzyskał wysoką notę i zakwalifikowany został, wśród 50 wniosków z całej Polski, do kolejnego etapu realizacji. Całkowita kwota dofinansowania projektu wynosi 30.000 zł.

Biblioteka bierze udział w programie Orange dla bibliotek