Biblioteka Publiczna w Kaliszu

Kryminauci wracają do gry

W dniach 21, 22.01.2024 r. grupa młodzieży z kaliskiego liceum ponownie wstąpiła w szeregi Kryminautów. Serdecznie gratulujemy niezwykłej spostrzegawczości i wytrwałości w przeprowadzeniu śledztwa i wyjaśnieniu SPRAWY NR 02 ZAGINIONY KOLEKCJONER.

 

 

KRYMINAUCI to kryminał, słuchowisko i interaktywna gra towarzyska zamknięta w pudełku. Wyzwanie pełne pytań i wątpliwości, które czekają na wyjaśnienie.

 

Chcecie poczuć się jak prawdziwi detektywi? Wstąpcie w szeregi Kryminautów, pozwala to na wykorzystanie umiejętności, które stanowią codzienny element pracy prawdziwego oficera śledczego prowadzącego sprawę.

 

Biblioteka Publiczna posiada 2 gry: TAJEMNICE NADRZECZNEJ ORAZ ZAGINIONY KOLEKCJONER. Zapraszamy do zapisów pod nr telefonu 669 752667.

Pozostałe wydarzenia

W dn. 17 kwietnia w Bibliotece Publicznej w Kaliszu Pomorskim miało miejsce kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Tym razem swe rozważania poświęciliśmy utworowi Johna Williamsa pt. „Profesor Stoner”.

„Człowiek nie rodzi się kameleonem, tylko się nim staje”
D. Levy: Gorące mleko. Str. 154.

 

Biblioteka, dn. 21 lutego 2024 r. Powoli się zbieramy, siadamy do stołu, wyjmujemy lekturę i własne notatki. Będziemy omawiać kolejną książkę w ramach spotkań dyskusyjnego klubu książki. Przez ostatni miesiąc czytałyśmy powieść irlandzkiej powieściopisarki, autorki scenariuszy do sztuk teatralnych, Deborah Levy pt. „Gorące mleko”.

Zachodniopomorskie Forum Kultury Kalisz
Pomorski
Ośrodek
Kultury


Biblioteka bierze udział w programie Orange dla bibliotek