Biblioteka Publiczna w Kaliszu

Kosz piknikowy dla zwycięzców gry 'Skrzacie opowieści'

Dnia 05.07.2014 r., odbyło się losowanie kosza piknikowego, będącego główną nagrodą dla osób, które podczas Leśnej Majówki, nabyły grę rowerową "Skrzacie opowieści", a następnie ukończyły ją i podały prawidłowe rozwiązanie w terminie przewidzianym przez regulamin promocji.

 

 

 

Wiklinowy kosz piknikowy z wyposażeniem, w  wyniku losowania powędrował do Kingi Furman. Serdecznie gratulujemy !

 

Kolejna tego typu promocja, z możliwością wygrania kosza piknikowego i nabycia książki "Skrzacie opowieści" w atrakcyjnej cenie, odbędzie się podczas Jarmarku nad Jeziorem Ogórkowym w dniach 18-19 lipca 2014 r.

 

 Wszystkich tych, którzy chcieliby zapoznać się z kaliską, fabularną, familijną grą rowerową, a także wziąć w niej aktywny udział zapraszamy do Biblioteki Publicznej w Kaliszu Pomorskim.

Pozostałe wydarzenia

W dn. 14 maja 2024 r. gościliśmy panią Anię i pana Marcina z Koszalińskiej Pracowni Słodyczy „Karmelek” w Koszalinie. Na warsztaty tworzenia słodyczy przybyli miłośnicy słodkości, a także pasjonaci sztuki tworzenia karmelków. Dodatkowym atutem tych warsztatów, poza walorem smakowym, była wiedza o naturalnych barwnikach słodyczy i takich, których należy unikać. Nasi goście po wielokroć wspominali, by spoglądać na etykiety i eliminować z żywności słodycze, które są barwione przemysłowymi barwnikami oraz mogą być toksyczne i zagrażać naszemu zdrowiu.

Zachodniopomorskie Forum Kultury Kalisz
Pomorski
Ośrodek
Kultury


Biblioteka bierze udział w programie Orange dla bibliotek