Biblioteka Publiczna w Kaliszu

Konsultacje dla mieszkańców gminy Kalisz Pomorski

Konsultacje dla mieszkańców gminy Kalisz Pomorski w sprawie zmiany granic administracyjnych gminy.

 

Serdecznie zapraszamy do biblioteki w celu wypełnienia ankiety "Czy jesteś za pomniejszeniem obszaru gminy Kalisz Pomorski o część obrębu ewidencyjnego Borowo i włączenie go do obszaru gminy Ińsko? "

Szczegóły poniżej:

http://kaliszpom.pl/aktualnosci/ogloszenie-o-konsultacjach-dla-mieszkancow-gminy-kalisz-pomorski-w-sprawie-zmiany-granic-administracyjnych-gminy/

 

 

Pozostałe wydarzenia

W dn. 24. listopada 2021 r. w galerii pałacowej w Kaliszu Pomorskim miał miejsce wernisaż wystawy pt. „Pojezierze Drawskie piękne i bezpieczne”. Inicjatorem i pomysłodawcą wystawy był pan Adam Cygan, przedstawiciel DSI – Drawskich Stron Internetowych, zaś ambasadorem wystawy pan Leszek Paradowski. Podczas wernisażu panowie opowiadali o kulisach konkursu, wyborze najciekawszych prac i planach względem prezentacji wystawy w Polsce i za granicą. A jest co pokazać, wszak nie od dziś wiadomo, że Pojezierze Drawskie wzbudza podziw nie tylko wśród mieszkańców powiatu drawskiego, ale również wśród odwiedzających go turystów.

Godz. 16:00 wybiła. Jest 16 listopada 2021 r. Siadamy przy stole z kawą i ciastkiem. I z książką, bo taki jest cel naszego spotkania. Co miesiąc, od niemal dwóch lat, spotykamy się mniej więcej w tym samym składzie, ale za każdym razem z inną lekturą.

Biblioteka bierze udział w programie Orange dla bibliotek