Biblioteka Publiczna w Kaliszu

Konsultacje dla mieszkańców gminy Kalisz Pomorski

Konsultacje dla mieszkańców gminy Kalisz Pomorski w sprawie zmiany granic administracyjnych gminy.

 

Serdecznie zapraszamy do biblioteki w celu wypełnienia ankiety "Czy jesteś za pomniejszeniem obszaru gminy Kalisz Pomorski o część obrębu ewidencyjnego Borowo i włączenie go do obszaru gminy Ińsko? "

Szczegóły poniżej:

http://kaliszpom.pl/aktualnosci/ogloszenie-o-konsultacjach-dla-mieszkancow-gminy-kalisz-pomorski-w-sprawie-zmiany-granic-administracyjnych-gminy/

 

 

Pozostałe wydarzenia

W dn. 13. maja 2022 r., na zakończenie obchodów Tygodnia Bibliotek, zaprosiliśmy mieszkańców do udziału w promocji książki Michała „Micha” Heppnera pt. „Savoir-vivre XXI wieku. Polityka okiem prowincjusza”. Autor opowiadał, ku uciesze zebranych, o swoim dzieciństwie, swych pasjach i zamiłowaniach, pracy pedagoga, ale także przybliżał kulisy powstania tego zbioru felietonów.

W dn. 10.05.2022 r. członkinie DKK spotkały się w dżungli. Tak, tak! W dżungli. Nasza sceneria nawiązywała do treści książki „Siedem razy świat”, którą wspólnie wybrałyśmy na lekturę kolejnego spotkania. Nim jednak spotkałyśmy się, by wymienić poglądy na temat relacji z podróży, to w tę podróż „udałyśmy się” wraz z autorami: Aleksandrą i Jackiem Pawlickimi.

Biblioteka bierze udział w programie Orange dla bibliotek