Biblioteka Publiczna w Kaliszu

Konkurs na najciekawszą aktualizację do multimedialnej mapy Kalisza Pomorskiego

Biblioteka Publiczna w Kaliszu Pomorskim przedstawia Multimedialną Mapę Kalisza Pomorskiego dostępną na stronie Biblioteki w zakładce Plan Miasta lub pod linkiem http://www.kalisz-pom.pl/unity/ Wraz z wersją współczesną mapy prezentujemy również jej wersje historyczną, która ukazuje nasze miasto przed rokiem 1945. Zamierzamy systematycznie rozwijać aplikację dodając do niej nowe lokalizacje, treści i materiały multimedialne.

 

Aktualna wersja mapy jest już po pierwszych poprawkach, które m.in.: mailowo zasugerowali nam mieszkańcy naszego miasta. Dziękujemy za odzew i cieszymy się, że nasza aplikacja wzbudza zainteresowanie. Dlatego mając świadomość tego, jak wiele jeszcze można zrobić, aby ulepszyć mapę, z przyjemnością ogłaszamy konkurs na najciekawszą aktualizację Multimedialnej Mapy Kalisza Pomorskiego. Mamy nadzieję, że w proces powstawania mapy włączą się zarówno jej użytkownicy jak i mieszkańcy naszego miasta, którzy do tej pory nie mieli z nią styczności. Liczymy zarówno na zgłoszenia konkursowe (regulamin i niezbędne formularze są do ściągnięcia na stronie biblioteki i innych stronach lokalnych) jak i konstruktywną krytykę oraz ciekawe pomysły na dalsze wykorzystanie aplikacji, które przesyłać można na adres mediateka.kaliszpom@wp.pl z dopiskiem w temacie – mapa.

Zapraszamy do skorzystania z aplikacji i uczestnictwa w konkursie. Wszystkie niezbędne informacje zawarte są w regulaminie, a na wszelkie pytania i wątpliwości odpowiedzą pracownicy czytelni internetowej Biblioteki Publicznej w Kaliszu Pomorskim. Zapraszamy!!! 

 

Do pobrania:
1. Karta zgłoszenia (DOC)
2. Karta zgłoszenia (PDF)
3. Regulamin konkursu (PDF)

Pozostałe wydarzenia

W dniach 6 oraz 9 marca na czytelniczki Biblioteki Publicznej w Kaliszu Pomorskim czekała miła niespodzianka.

Biblioteka bierze udział w programie Orange dla bibliotek