Biblioteka Publiczna w Kaliszu

Konkurs fotograficzny „Sleeveface w bibliotece”

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym "Sleeveface w bibliotece". Prace należy przysyłać w formie elektronicznej (w formacie JPEG) wraz z wypełnionymi, dostępnymi poniżej załącznikami na adres mailowy: mediateka.kaliszpom@wp.pl do 15 stycznia 2019 r., lub dostarczyć je osobiście do czytelni internetowej.

 

 

 

REGULAMIN - PDF


KARTA ZGŁOSZENIA DO KONKURSU - DOCX


OŚWIADCZENIE – PDF


Sleeveface - polega na robieniu zdjęć z zasłoniętą przez okładkę książki, czasopisma, płyty częścią ciała. W efekcie otrzymujemy złudzenie prezentujące bardzo ciekawe połączenia sylwetki fotografowanej osoby z ukrytym książkowym alter ego. Wszelkie dodatkowe informacje, załączniki oraz regulamin konkursu dostępne są m.in. na stronie internetowej Biblioteki Publicznej w Kaliszu Pomorskim www.kalisz-pom.pl oraz w czytelni internetowej.

 

 

 

 

 

 

 

Pozostałe wydarzenia

„ … Piotr Rozmus zasługuje na to,
by czytał go cały świat!”
Sonia Draga

W dn. 13. maja 2019 r. odwiedził nas gość szczególny, wyczekiwany i upragniony, twórca serii o „Wombacie Maksymilianie” i „Stajni pod tęczą”, autor lektury szkolnej „Skrzynia Władcy Piorunów”, zapalony podróżnik i pasjonat starych komputerów – Pan Marcin Kozioł.

Biblioteka bierze udział w programie Orange dla bibliotek