Biblioteka Publiczna w Kaliszu

Kalisz Pomorski + Inicjatywy Lokalne 2021

Spotkanie robocze wnioskodawców ubiegających się o dofinansowanie inicjatyw lokalnych w projekcie „Kalisz Pomorski + Inicjatywy Lokalne 2021” realizowanym w ramach programu „Domy Kultury + Inicjatywy Lokalne 2021”.


 

Macie pomysł na inicjatywę kulturalną, która może odbyć się w naszej gminie… lecz nie wiecie jak go zrealizować? Przyjdźcie do nas! Pomożemy z wszelkimi formalnościami i ewentualnymi problemami, a być może sfinansujemy wasze działania!

 

foto


Dnia 14.06.2021 r. o godz. 17.00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Kaliszu Pomorskim odbędzie się roboczo-informacyjne spotkanie - z animatorem z ramienia NCK i pracownikami M-GOK zaangażowanymi w realizację projektu „Kalisz Pomorski + Inicjatywy Lokalne 2021” – dotyczące zasad naboru inicjatyw kulturalnych oraz wszelkich spraw związanych ze złożeniem wniosku na dofinansowanie działań w projekcie.

 

Spośród zgłoszonych inicjatyw kulturalnych (do dnia 18.06.2021, do godz. 1500) zostanie wybranych od 3 do 7 pomysłów, które zostaną sfinansowane ze środków Narodowego Centrum Kultury i zrealizowane we współpracy z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury w Kaliszu Pomorskim w ramach programu „Domy Kultury + Inicjatywy Lokalne 2021”.


Więcej szczegółów dot. projektu i samego naboru inicjatyw w materiałach dostępnych poniżej: DIAGNOZA

REGULAMIN

WNIOSEK – ZAŁĄCZNIK nr 1

WYKAZ KOSZTÓW KWALIFIKOWALNYCH – ZAŁĄCZNIK nr 2

INFORMACJA DOT. RODO – ZAŁĄCZNIK nr 3

Pozostałe wydarzenia

Cyfrowa Wypożyczalnia Publikacji Naukowych (CWPN) Academica to darmowa wypożyczalnia międzybiblioteczna umożliwiająca korzystanie ze zbiorów cyfrowych Biblioteki Narodowej dla celów badawczych lub poznawczych za pośrednictwem końcówek systemu informatycznego (Terminali) znajdujących się na terenie Instytucji partnerskich. Jeden z terminali systemu Academica uruchomiony został w czytelni internetowej Biblioteki Publicznej w Kaliszu Pomorskim.

Grupa Agora przygotowała dla bibliotek i ich użytkowników specjalną ofertę PREMIUM - darmowej prenumeraty cyfrowych serwisów "Wysokich Obcasów" i "Gazety Wyborczej" na kwartał. Wystarczy przyjść do biblioteki i zarejestrować się na stronie prenumeraty, podając adres mailowy, na który zostanie przyznany dostęp.

Biblioteka bierze udział w programie Orange dla bibliotek