Biblioteka Publiczna w Kaliszu

Kalisz Pomorski + Inicjatywy Lokalne 2021

Spotkanie robocze wnioskodawców ubiegających się o dofinansowanie inicjatyw lokalnych w projekcie „Kalisz Pomorski + Inicjatywy Lokalne 2021” realizowanym w ramach programu „Domy Kultury + Inicjatywy Lokalne 2021”.


 

Macie pomysł na inicjatywę kulturalną, która może odbyć się w naszej gminie… lecz nie wiecie jak go zrealizować? Przyjdźcie do nas! Pomożemy z wszelkimi formalnościami i ewentualnymi problemami, a być może sfinansujemy wasze działania!

 

foto


Dnia 14.06.2021 r. o godz. 17.00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Kaliszu Pomorskim odbędzie się roboczo-informacyjne spotkanie - z animatorem z ramienia NCK i pracownikami M-GOK zaangażowanymi w realizację projektu „Kalisz Pomorski + Inicjatywy Lokalne 2021” – dotyczące zasad naboru inicjatyw kulturalnych oraz wszelkich spraw związanych ze złożeniem wniosku na dofinansowanie działań w projekcie.

 

Spośród zgłoszonych inicjatyw kulturalnych (do dnia 18.06.2021, do godz. 1500) zostanie wybranych od 3 do 7 pomysłów, które zostaną sfinansowane ze środków Narodowego Centrum Kultury i zrealizowane we współpracy z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury w Kaliszu Pomorskim w ramach programu „Domy Kultury + Inicjatywy Lokalne 2021”.


Więcej szczegółów dot. projektu i samego naboru inicjatyw w materiałach dostępnych poniżej: DIAGNOZA

REGULAMIN

WNIOSEK – ZAŁĄCZNIK nr 1

WYKAZ KOSZTÓW KWALIFIKOWALNYCH – ZAŁĄCZNIK nr 2

INFORMACJA DOT. RODO – ZAŁĄCZNIK nr 3

Pozostałe wydarzenia

W dn. 13. maja 2022 r., na zakończenie obchodów Tygodnia Bibliotek, zaprosiliśmy mieszkańców do udziału w promocji książki Michała „Micha” Heppnera pt. „Savoir-vivre XXI wieku. Polityka okiem prowincjusza”. Autor opowiadał, ku uciesze zebranych, o swoim dzieciństwie, swych pasjach i zamiłowaniach, pracy pedagoga, ale także przybliżał kulisy powstania tego zbioru felietonów.

W dn. 10.05.2022 r. członkinie DKK spotkały się w dżungli. Tak, tak! W dżungli. Nasza sceneria nawiązywała do treści książki „Siedem razy świat”, którą wspólnie wybrałyśmy na lekturę kolejnego spotkania. Nim jednak spotkałyśmy się, by wymienić poglądy na temat relacji z podróży, to w tę podróż „udałyśmy się” wraz z autorami: Aleksandrą i Jackiem Pawlickimi.

Biblioteka bierze udział w programie Orange dla bibliotek