Biblioteka Publiczna w Kaliszu

200 książek do wygrania

Szanowni Państwo, drodzy Mieszkańcy Kalisza Pomorskiego.

Biblioteka Publiczna w Kaliszu Pomorskim przystąpiła do konkursu pt. „200 książek do wygrania”, którego organizatorem jest portal novaedita.com. Konkurs rozpoczął się dn. 8 grudnia i potrwa do 7 stycznia 2018 r. Jak informuje nazwa konkursu, do wygrania jest aż 200 książek znakomitych wydawnictw z polskiego rynku książki.

Książki z puli wygranej trafią do tej instytucji, bądź do tych instytucji, na które oddano najwięcej głosów. Obecnie nasza Biblioteka zebrała ponad 1400 głosów, jednak to zdecydowanie za mało, by znaleźć się w gronie faworytów konkursu. Dlatego do Państwa, Mieszkańców Kalisza Pomorskiego, kierujemy naszą gorącą prośbę o oddawanie głosów na Bibliotekę Publiczną w Kaliszu Pomorskim.

Głosować można wielokrotnie, co minutę uaktywnia się formularz do głosowania. Każdy głos jest bardzo ważny i każdy głos ma znaczenie. Aby zagłosować należy kliknąć w poniższy link, odnaleźć w spisie instytucji Bibliotekę Publiczną w Kaliszu Pomorskim i oddać na nią swój głos.

Za wszelkie głosy dziękujemy, ale także za wszelkie życzenia zwycięstwa i słowa uznania.

 https://novaedita.com/konkurs/

 Pracownicy Biblioteki Publicznej w Kaliszu Pomorskim

Pozostałe wydarzenia

W dn. 18. czerwca 2019 r. po raz kolejny w Bibliotece Publicznej w Kaliszu Pomorskim spotkały się klubowiczki, by porozmawiać o książkach. Tym razem jako lekturę przyjęłyśmy powieść Doroty Schrammek pt. "W słońcu i we mgle". Pomimo, iż literatura kobieca dominuje na naszych spotkaniach, to każda z przeczytanych książek jest inna, niesie ze sobą nowy ładunek emocji, ciekawych przeżyć i interesujących historii.

Biblioteka bierze udział w programie Orange dla bibliotek