Biblioteka Publiczna w Kaliszu

Akademia 'Dostępne finanse' już w Bibliotece

Czy wiesz w jaki sposób sprawdzać wiarygodność banków, by ustrzec się para banków? Czy wiesz w jaki sposób weryfikować oferty bankowe? Czy w przyszłości będą wyłącznie obowiązywały nowoczesne formy płatnicze: karty płatnicze, kredytowe lub płatnicze systemy mobilne? Biblioteka Publiczna w Kaliszu Pomorskim zaprasza na Akademię "Dostępne Finanse".

Czytaj dalej...


 

Biblioteka Publiczna w Kaliszu Pomorskim zaprasza na Akademię "Dostępne Finanse". Katarzyna Zwarzany, przedstawiciel Narodowego Banku Polskiego, wprowadzi Państwa w świat finansów i odpowie na każde nurtujące Państwa pytanie.

 

Akademia „Dostępne Finanse” jest inicjatywą Narodowego Banku Polskiego, której celem jest zwiększenie świadomości wśród Polaków na temat korzyści i możliwości płynących z posiadania rachunku bankowego oraz aktywnego korzystania z nowoczesnych instrumentów płatniczych. Akademia jest projektem realizowanym w 16 oddziałach okręgowych NBP we współpracy z Departamentem Systemu Płatniczego oraz Departamentem Komunikacji i Promocji i Departamentem Edukacji i Wydawnictw NBP.

 

Zapraszamy do Biblioteki Publicznej w Kaliszu Pomorskim w dn. 11 marca 2015 r. o godz. 15:00.

Pozostałe wydarzenia

O tym, że na jesienne zmienne pogody najlepsze jest czytanie wie każde dziecko. I dlatego właśnie z jesiennym przesłaniem płynącym z wiersza Małgorzaty Strzałkowskiej pt. „Jesień” czekaliśmy na przedszkolaków z grupy „Pinokio” Przedszkola „Bajkolandia” w Kaliszu Pomorskim w dn. 24. września 2020 r.

Ponad trzysta nazwisk w spisie uczniów, którzy uczestniczyli w ciągu dziesięciolecia w działalności licealnej grupy teatralnej Klepsydra, mówi samo za siebie. Podobnie jak ponad 120 wystawionych spektakli  i blisko 100 współorganizowanych uroczystości oraz apeli. To wszystko dokumentuje publikacja wydana na Jubileusz Klepsydry, którą autorzy: Bogumił Kurylczyk i Joanna Mączkowska zaprezentowali podczas spotkania w kaliskim Pałacu.

Biblioteka bierze udział w programie Orange dla bibliotek